Kurzy a školení Fusion 360

Seznam organizovaných kurzů, školení a akcí pro širokou veřejnost. Naučte se ovládat program naplno, naučíme vás práci s programem od základů až po pokročilé funkce modelování, práci s modely pro 3D tisk, obrábění a spoustu dalšího.

Přihlásit se na školení

Na výběr pro vás máme řadu certifikovaných školení aplikace Fusion 360. Naučte se modelovat v programu Fusion 360. Díky našim kurzům vás naučíme vše potřebné od naprostých základů až po spolupráci, exporty STL a výrobu 3D tiskem, obráběním, CAM, vytváření sestav, plechových součástí, animací a spoustu dalšího. Z našeho kurzu si odnesete řadu profesionálních materiálů, datasetů a především znalostí.

Naše kurzy jsou určené jak začátečníkům, tak pokročilým uživatelům.

Vyberte si z dostupných vypsaných termínů, nebo nás kontaktujte pro osobní konzultaci na míru.

Druhy kurzů a školení

Termíny školení

Září

úte29zář8:3016:30Fusion 360 – Pokročilé techniky modelování školení (Online)Jednodenní školení pokročilých technik modelování a práce ve Fusion 3608:30 - 16:30 CET OnlineTyp události:Online školení,Pokročilé školeníTyp události:Pokročilé,Školení Cena: 3000,- Kč / osobu (cena bez DPH) Kapacita: 8 účastníků

stř30zář8:3016:30Fusion 360 – školení Volnoplošného modelování (Online)Jednodenní školení na seznámení s prostředním Sculpt pro vytváření modelů díky volnoplošného modelování8:30 - 16:30 CET OnlineTyp události:Online školeníTyp události:Pokročilé,Školení,Volnoplošné Cena: 2 500,- Kč / osobu (cena bez DPH) Kapacita: 8 účastníků

Říjen

čtv08říj8:3016:30Fusion 360 – CAM školení (Online)Jednodenní školení pro seznámení se s přípravou modelů pro výrobu - obrábění.8:30 - 16:30 CET OnlineTyp události:Online školeníTyp události:CAM,Školení Cena: 3000,- Kč / osobu (cena bez DPH) Kapacita: 4 účastníků

úte13říj8:3016:30Fusion 360 – Pokročilé techniky modelování školení (Online)Jednodenní školení pokročilých technik modelování a práce ve Fusion 3608:30 - 16:30 CET OnlineTyp události:Online školení,Pokročilé školeníTyp události:Pokročilé,Školení Cena: 3000,- Kč / osobu (cena bez DPH) Kapacita: 8 účastníků

čtv15říj8:3016:30Fusion 360 – Pokročilé techniky modelování školení (Online)Jednodenní školení pokročilých technik modelování a práce ve Fusion 3608:30 - 16:30 CET OnlineTyp události:Online školení,Pokročilé školeníTyp události:Pokročilé,Školení Cena: 3000,- Kč / osobu (cena bez DPH) Kapacita: 8 účastníků

úte20říj8:3016:30Fusion 360 – základní školení (Online)Jednodenní školení na seznámení s programem a zvládnutí základních nástrojů8:30 - 16:30 CET OnlineTyp události:Online školení,Fusion 360Typ události:Školení,Základní Cena: 2500,- Kč / osobu (cena bez DPH) Kapacita: 8 účastníků

čtv22říj8:3016:30Fusion 360 – základní školení (Online)Jednodenní školení na seznámení s programem a zvládnutí základních nástrojů8:30 - 16:30 CET OnlineTyp události:Online školení,Fusion 360Typ události:Školení,Základní Cena: 2500,- Kč / osobu (cena bez DPH) Kapacita: 8 účastníků

Co získáte účastí na školení

Co o školení říkají absolventi?

Naším školením prošlo již stovky absolventů, které jsme naučili vše potřebné od základů Fusionu až po výrobu. Naši školitelé jsou odborníci se zkušenostmi praxe a platným certifikátem školitele od společnosti Autodesk. Rádi naučíme pracovat s Fusionem i vás.

Hodnocení absolventů 98/100%

Poděkování panu lektorovi Bangovi za vstřícný a erudovaný přístup.

Eva Bartoňová, EDUCA - Střední odborná škola

Myslím, že na školení jsme probrali téměř vše, co jsem potřeboval vidět. Našli jsme dokonce několik chyb, kterých jsme si nebyli vědomi, které nás zbytečně zdržovaly.
Vaše školení jsem doporučil i jiné firmě.
Ještě jednou děkuji!

Petr Blažík, S+C ALFANAMETAL s.r.o.

Lektor umí podat látku zajímavě, plynule a smysluplně podle logiky věci, bez zadrhávání, vracení se zpět. Má hlubokou znalost i detailů problematiky a nenechá se zaskočit jakýmkoli dotazem.

Lumír Stachník

Splnilo to PŘESNĚ moje očekávání a opravdu mi to hodně dalo. Vzhledem k tomu, že jsem byl úplný laik (nepoužívám žádné CAD programy a kreslím postaru na papír), tak mne až překvapilo, co dokážu po 1 dni vymodelovat. Ještě v noci jsem si namodeloval relativně složitý objekt složený ze 32 komponentů. Za mne dobrý.

Lexa Holub, LEXANI RACING s.r.o.

Velmi příjemné základní školení, dostal jsem vše, co jsem očekával. Vzhledem k faktu, že jsem nikdy s ničím podobným nepracoval oceňuji i přívětivý přístup k laickým otázkám. Bylo to skvělé a poutavé.

Martin Weszter

S ohledem na velice přijatelnou cenu školení a náplně školení beru tento čas/peníze jako velice dobře investované. Díky předchozí zkušenosti s Fusion 360 bylo mnoho kroků pro mě jasný, ale mnohdy jsem díky školení zjistil jak používat funkce programu správně pro zjednodušení a urychlení práce. Uvítal bych tak, pokud by na toto téma bylo dostupné další školení – ať již hromadné nebo i individuální.

Radek Vanc, RV Electronic s.r.o.

Senzační. Spoustu užitečných informací a relativně málo času nato je pobrat. Což může vyvážit kontakt na školitele a případné informace zapomněnky doplnit. Tomášovi moc děkuji za jeho trpělivost a vstřícné vysvětlování. Díky.

Pavel Žížala

Školení splnilo očekávání.

David Šmejkal

Dakujem, myslim ze vsetko bolo, tak ako malo byt.

Orvisky Jaroslav

Bylo to, moje vůbec první školení. Sice jsem většinu věcí už znal z mého samoučení s fusionem360, ale nebylo vůbec na škodu, zjistit co dělám špatně a co naopak k mému milému překvapení jsem zvládl sám správně jako samouk. Super bylo sdílení obrazovky, když jsem se zasekl, tak se pan Tomáš připojil a hned mě nasměroval… Jedním slovem super.. Určitě se v budoucnu ještě přihlásím na další školení. Díky moc.

Jaroslav Šejba

Budu se těšit na další školení ohledně plošného a volnoplošného modelování, jakmile toto trochu vstřebám. Děkuji!:-)

Kristýna Koubová

Tomáš byl výborný. Počet účastníků pro online školení byl ideální (vyšší počet by bylo složité efektivně odškolit).

Jan Zajíček

Měl jsem strach z online školení, ale naopak po jeho ukončení jsem přesvědčen, že příště již budu online školení preferovat….

Libor Mitrenga, Moravská stavební a inženýrská společnost Zlín, s.r.o.

Dobrý den, školení bylo zajímavé a lektor příjemný a znalý.

Daniel Keklak, AMETYST MORAVIA