Kurzy a školení Fusion 360

Seznam organizovaných kurzů, školení a akcí pro širokou veřejnost. Naučte se ovládat program naplno, naučíme vás práci s programem od základů až po pokročilé funkce modelování, práci s modely pro 3D tisk, obrábění a spoustu dalšího.

Přihlásit se na školení

Na výběr pro vás máme řadu certifikovaných školení aplikace Fusion 360. Naučte se modelovat v programu Fusion 360. Díky našim kurzům vás naučíme vše potřebné od naprostých základů až po spolupráci, exporty STL a výrobu 3D tiskem, obráběním, CAM, vytváření sestav, plechových součástí, animací a spoustu dalšího. Z našeho kurzu si odnesete řadu profesionálních materiálů, datasetů a především znalostí.

Naše kurzy jsou určené jak začátečníkům, tak pokročilým uživatelům.

Vyberte si z dostupných vypsaných termínů, nebo nás kontaktujte pro osobní konzultaci na míru.

Termíny školení

Co získáte účastí na školení

Co o školení říkají absolventi?

Naším školením prošlo již stovky absolventů, které jsme naučili vše potřebné od základů Fusionu až po výrobu. Naši školitelé jsou odborníci se zkušenostmi praxe a platným certifikátem školitele od společnosti Autodesk. Rádi naučíme pracovat s Fusionem i vás.

Hodnocení absolventů 99/100%
3d sets

„Líbí se nám velmi rychlý vývoj Fusion 360. Během roku práce na našem projektu 3dsets.com se Fusion 360 stihl hodně proměnit, přibyla spousta nových věcí. Zároveň se nám líbí rychlost různých oprav. Fusion 360 má dle našeho názoru velmi rychlou křivku učení, asi i protože jde o mladý a dynamický program, který není brzděný “historickými” překážkami.“

Ondřej Slavík, 3D Sets s.r.o.,
Přečíst si další reference a hodnocení