Kurzy a školení Fusion 360

Seznam organizovaných kurzů, školení a akcí pro širokou veřejnost. Naučte se ovládat program naplno, naučíme vás práci s programem od základů až po pokročilé funkce modelování, práci s modely pro 3D tisk, obrábění a spoustu dalšího.

Přihlásit se na školení

Na výběr pro vás máme řadu certifikovaných školení aplikace Fusion 360. Naučte se modelovat v programu Fusion 360. Díky našim kurzům vás naučíme vše potřebné od naprostých základů až po spolupráci, exporty STL a výrobu 3D tiskem, obráběním, CAM, vytváření sestav, plechových součástí, animací a spoustu dalšího. Z našeho kurzu si odnesete řadu profesionálních materiálů, datasetů a především znalostí.

Naše kurzy jsou určené jak začátečníkům, tak pokročilým uživatelům.

Vyberte si z dostupných vypsaných termínů, nebo nás kontaktujte pro osobní konzultaci na míru.

Druhy kurzů a školení

Termíny školení

Červenec

stř15čvc8:3016:30Fusion 360 – základní školení (Online)Jednodenní školení na seznámení s programem a zvládnutí základních nástrojů8:30 - 16:30 CET OnlineTyp události:Online školení,Fusion 360Typ události:Školení,Základní Cena: 2500,- Kč / osobu (cena bez DPH) Kapacita: 8 účastníků

čtv16čvc8:3016:30Fusion 360 – CAM školení (Online)Jednodenní školení pro seznámení se s přípravou modelů pro výrobu - obrábění.8:30 - 16:30 CET OnlineTyp události:Online školení,Pokročilé školeníTyp události:CAM,Školení Cena: 3000,- Kč / osobu (cena bez DPH) Kapacita: 4 účastníků

pát17čvc8:3016:30Fusion 360 – školení Volnoplošného modelování (Online)Jednodenní školení na seznámení s prostředním Sculpt pro vytváření modelů díky volnoplošného modelování8:30 - 16:30 CET OnlineTyp události:Online školeníTyp události:Pokročilé,Školení,Volnoplošné Cena: 2 500,- Kč / osobu (cena bez DPH) Kapacita: 8 účastníků

Co získáte účastí na školení

Co o školení říkají absolventi?

Naším školením prošlo již stovky absolventů, které jsme naučili vše potřebné od základů Fusionu až po výrobu. Naši školitelé jsou odborníci se zkušenostmi praxe a platným certifikátem školitele od společnosti Autodesk. Rádi naučíme pracovat s Fusionem i vás.

Hodnocení absolventů 98/100%

Lektor umí podat látku zajímavě, plynule a smysluplně podle logiky věci, bez zadrhávání, vracení se zpět. Má hlubokou znalost i detailů problematiky a nenechá se zaskočit jakýmkoli dotazem.

Lumír Stachník

Splnilo to PŘESNĚ moje očekávání a opravdu mi to hodně dalo. Vzhledem k tomu, že jsem byl úplný laik (nepoužívám žádné CAD programy a kreslím postaru na papír), tak mne až překvapilo, co dokážu po 1 dni vymodelovat. Ještě v noci jsem si namodeloval relativně složitý objekt složený ze 32 komponentů. Za mne dobrý.

Lexa Holub, LEXANI RACING s.r.o.

Velmi příjemné základní školení, dostal jsem vše, co jsem očekával. Vzhledem k faktu, že jsem nikdy s ničím podobným nepracoval oceňuji i přívětivý přístup k laickým otázkám. Bylo to skvělé a poutavé.

Martin Weszter

S ohledem na velice přijatelnou cenu školení a náplně školení beru tento čas/peníze jako velice dobře investované. Díky předchozí zkušenosti s Fusion 360 bylo mnoho kroků pro mě jasný, ale mnohdy jsem díky školení zjistil jak používat funkce programu správně pro zjednodušení a urychlení práce. Uvítal bych tak, pokud by na toto téma bylo dostupné další školení – ať již hromadné nebo i individuální.

Radek Vanc, RV Electronic s.r.o.

Senzační. Spoustu užitečných informací a relativně málo času nato je pobrat. Což může vyvážit kontakt na školitele a případné informace zapomněnky doplnit. Tomášovi moc děkuji za jeho trpělivost a vstřícné vysvětlování. Díky.

Pavel Žížala

Bylo to, moje vůbec první školení. Sice jsem většinu věcí už znal z mého samoučení s fusionem360, ale nebylo vůbec na škodu, zjistit co dělám špatně a co naopak k mému milému překvapení jsem zvládl sám správně jako samouk. Super bylo sdílení obrazovky, když jsem se zasekl, tak se pan Tomáš připojil a hned mě nasměroval… Jedním slovem super.. Určitě se v budoucnu ještě přihlásím na další školení. Díky moc.

Jaroslav Šejba

Budu se těšit na další školení ohledně plošného a volnoplošného modelování, jakmile toto trochu vstřebám. Děkuji!:-)

Kristýna Koubová

Tomáš byl výborný. Počet účastníků pro online školení byl ideální (vyšší počet by bylo složité efektivně odškolit).

Jan Zajíček

Měl jsem strach z online školení, ale naopak po jeho ukončení jsem přesvědčen, že příště již budu online školení preferovat….

Libor Mitrenga, Moravská stavební a inženýrská společnost Zlín, s.r.o.

Dobrý den, školení bylo zajímavé a lektor příjemný a znalý.

Daniel Keklak, AMETYST MORAVIA