Naše práce a reference Fusion 360

Podívejte se, jaké jsou výsledky naší práce. Naši techničtí specialisté proškolili již tisíce zákazníků a firem. Naimplementovali jsme stovky Fusionů do výrobních, konstrukčních a designových firem. Rádi pomůžeme i vám.

Přejít na seznam školení

Naším školením prošlo již stovky absolventů, které jsme naučili vše potřebné od základů Fusionu až po výrobu. Naši školitelé jsou odborníci se zkušenostmi praxe a platným certifikátem školitele od společnosti Autodesk. Rádi naučíme pracovat s Fusionem i vás.

Zaujala vás naše práce? Spojte se s námi, rádi s vámi projdeme vaše potřeby a připravíme nabídku na míru.

Fusion 360 CAM obrabeni

Komu jsme již pomohli?

3d sets

„Líbí se nám velmi rychlý vývoj Fusion 360. Během roku práce na našem projektu 3dsets.com se Fusion 360 stihl hodně proměnit, přibyla spousta nových věcí. Zároveň se nám líbí rychlost různých oprav. Fusion 360 má dle našeho názoru velmi rychlou křivku učení, asi i protože jde o mladý a dynamický program, který není brzděný “historickými” překážkami.“

Ondřej Slavík, 3D Sets, Přečíst více...
Hodnocení absolventů školení 99/100%

Super kurz, díky němu jsem poslední projekt celý smazal (byl jsem na začátku) a začal dělat znovu. Kurz mi ukázal směr jak budovat projekt tak, abych z pozdějších úprav nezešílel :-). Skvěle Tomáši, další kurzy prosím.

Emil Němeček, České filtry s.r.o

Profesionální přístup, instruktor odpověděl na vše. Jelikož jsem naprostý začátečník, tak jsem byl moc rád za jeho pochopení a vysvětlování dost možná “úplných základů”.

Karel Bušek, Blackstone Stav s.r.o

S ohledem na velice přijatelnou cenu školení a náplně školení beru tento čas/peníze jako velice dobře investované. Díky předchozí zkušenosti s Fusion 360 bylo mnoho kroků pro mě jasný, ale mnohdy jsem díky školení zjistil jak používat funkce programu správně pro zjednodušení a urychlení práce. Uvítal bych tak, pokud by na toto téma bylo dostupné další školení – ať již hromadné nebo i individuální.

Radek Vanc, RV Electronic s.r.o.

Myslím, že na školení jsme probrali téměř vše, co jsem potřeboval vidět. Našli jsme dokonce několik chyb, kterých jsme si nebyli vědomi, které nás zbytečně zdržovaly.
Vaše školení jsem doporučil i jiné firmě.
Ještě jednou děkuji!

Petr Blažík, S+C ALFANAMETAL s.r.o.
Logo české filtry
3D sets logo
Silent Lab logo
PBT Rožnov logo

Vše perfektní, děkuji za vstřícný přístup lektora.

Marek Pilát, PBT Rožnov p.R., s.r.o.

Super školení která otevírá otevírá jiné pohledy na modelování.

Michal Olšanský, Sewio Networks s.r.o.

Bylo to, moje vůbec první školení. Sice jsem většinu věcí už znal z mého samoučení s fusionem360, ale nebylo vůbec na škodu, zjistit co dělám špatně a co naopak k mému milému překvapení jsem zvládl sám správně jako samouk. Super bylo sdílení obrazovky, když jsem se zasekl, tak se pan Tomáš připojil a hned mě nasměroval… Jedním slovem super.. Určitě se v budoucnu ještě přihlásím na další školení. Díky moc.

Jaroslav Šejba

Splnilo to PŘESNĚ moje očekávání a opravdu mi to hodně dalo. Vzhledem k tomu, že jsem byl úplný laik (nepoužívám žádné CAD programy a kreslím postaru na papír), tak mne až překvapilo, co dokážu po 1 dni vymodelovat. Ještě v noci jsem si namodeloval relativně složitý objekt složený ze 32 komponentů. Za mne dobrý.

Lexa Holub, LEXANI RACING s.r.o.

Měl jsem strach z online školení, ale naopak po jeho ukončení jsem přesvědčen, že příště již budu online školení preferovat….

Libor Mitrenga, Moravská stavební a inženýrská společnost Zlín, s.r.o.

Děkuji, bylo to pro mne velmi poučné a velmi přínosné. Až to vstřebám a posunu se kousek dál, rád se přihlásím na další obdobné školení.

Roman Pojer, BP-SERVICE, s.r.o.

Co již máme za sebou

0+
Odškolených uživatelů
0+
Dodaných licencí
0+
Provedených CAM implementací

Poděkování panu lektorovi Bangovi za vstřícný a erudovaný přístup.

Eva Bartoňová, EDUCA - Střední odborná škola

Dobrý den, školení bylo zajímavé a lektor příjemný a znalý.

Daniel Keklak, AMETYST MORAVIA

Budu se těšit na další školení ohledně plošného a volnoplošného modelování, jakmile toto trochu vstřebám. Děkuji!:-)

Kristýna Koubová

Tak dlouho jsem studoval videa na YouTube a pokusničil až mi došly nervy a absolvoval u Adeonu školení pro začátečníky. Můžu vřele doporučit. Ušetřilo mi to spoustu času a nakoplo správným směrem. Byl to dobře investovaný peníz.

Václav Krátký

Lektorovi jsem řekl, k čemu chci Fusion používat a ochotně a odborně mi poradil a tomu i přizpůsobil obsah školení. Za mě super přístup. Nemám, co bych připomínkoval.

Jaroslav Salava

Velmi příjemné základní školení, dostal jsem vše, co jsem očekával. Vzhledem k faktu, že jsem nikdy s ničím podobným nepracoval oceňuji i přívětivý přístup k laickým otázkám. Bylo to skvělé a poutavé.

Martin Weszter

Senzační. Spoustu užitečných informací a relativně málo času nato je pobrat. Což může vyvážit kontakt na školitele a případné informace zapomněnky doplnit. Tomášovi moc děkuji za jeho trpělivost a vstřícné vysvětlování. Díky.

Pavel Žížala

Tomáš byl výborný. Počet účastníků pro online školení byl ideální (vyšší počet by bylo složité efektivně odškolit).

Jan Zajíček
Kurz Fusion 360 Adeon