Fusion 360 ONLINE – plný CAD v prohlížeči

Fusion 360 je v plné síle a se všemi nástroji dostupný i přes webový prohlížeč. A to primárně pro všechny studenty a uživatele studentské (akademické) licence.

Fusion 360 v prohlížeči díky Chrome OS

Fusion 360 si můžete spustit přes Chrome prohlížeč například na jakémkoliv chromebooku nebo jiném zařízení kde nelze Fusion nainstalovat. Oficiálně podporován je prohlížeč Chrome v nejnovější aktualizaci. Po připojení ke svému Autodesk účtu můžete pracovat se všemi nástroji a funkcemi, které Fusion obsahuje. Můžete tedy využít nástrojů pro základní modelování – CAD, přípravu výroby – CAM, vytváření výkresové dokumentace, elektro návrhů a přípravu plošných spojů – PCB, ale dokonce i simulační nástroje, generativní design a řadu dalšího. Vše pod spuštěním webového prohlížeče.

Fusion 360 CAM obrabeni
Fusion 360 CAM obrabeni

Plný CAD Fusion 360 bez instalace

Hlavní výhodou tohoto online prostředí je to, že na svůj Pc neinstalujete naprosto žádný program. Vše běží jen po běžném přihlášení pod webovým prohlížečem. Lze tedy spustit z různých zařízení, které nedosahují výkonu profesionálních CAD stanic. Výhoda cloud propojení pak umožňuje tyto stanice střídat – uložit práci a jednom počítači a navázat plynule na druhém bez nutnosti přenášet data.

Fusion 360 ve webovém prohlížeči i na mobilu

Takto spuštěné webové rozhraní online varianty programu Fusion 360 umožňuje pracovat opravdu odkudkoliv. Na jakémkoliv PC, Tabletu, mobilu, vše co máte zrovna po ruce. Nejste tedy omezováni výkonem svého počítače. Základem je však kvalitní internetové připojení, jelikož komunikace probíhá na cloud servery ze kterých se čerpají všechen obsah, modely a nástroje.

Vyzkoušet Fusion ONLINE
Fusion 360 CAM obrabeni
Fusion 360 CAM obrabeni

Fusion 360 na Linuxu

Fusion 360 takto můžete spustit i pod různými operačními systémy, na které nelze Fusion přímo nainstalovat. Jedním příkladem je Linux a jeho distribucí jako Linux Ubuntu, Linux Mint, ale i řady další. Podmínkou je prohlížeč Chromium. Následně lze na Linux OS využít plný profesionální CAD/CAM program Fusion 360, včetně všech simulačních nástrojů, přípravy výroby, elektroniky a další…

Určeno primárně pro studenty Fusionu

Celý koncept webového Fusionu 360 je určen primárně pro akademické pracovníky se studentskou licencí programu Fusion 360. Pokud se vám tedy nelze přihlásit do webového prostředí, pak si prosím zkontrolujte, zda máte vydanou studentskou licenci Fusionu 360, která je k tomuto oficiálně podporována.

Fusion 360 CAM obrabeni
Fusion 360 logo

Pořiďte si licenci profesionální a přesto dostupné CAD/CAM aplikace Fusion 360. Aktuální cenu najdete na našem CAD eshopu.

Zjistit cenu Fusionu