8 důvodů pro Autodesk Eagle

Navrhujte elektronická schémata a PCB plošné spoje díky propojení Autodesk Eagle Premium a Fusion 360

  • 1. Návrh elektro schémat

  • 2. Skutečný 3D design desek plošných spojů

  • 3. Komplexní ECAD MCAD propojení CAD modelu a elektro návrhu

  • 4. Pro kutily a studenty zcela zdarma

  • 5. Autodesk Eagle Premium součástí licence Fusion 360

  • 6. Aktivní a vášnivá česká online komunita

  • 7. Česká technická podpora

  • 8. Eagle je dostupný pro Windows, Mac i Linux

  • … Autodesk Eagle dostupné verze licence

  • … Autodesk Eagle ke stažení

Návrh elektro schémat

Vytvářejte elektronické návrhy díky známému programu Autodesk Eagle a Fusion 360 electronic propojení. Vytvářejte elektronické schémata a využívejte nástroje pro práci s elektrotechnické dokumentace. Ať už jste elektrotechnik, který hledá cloudový návrhový nástroj pro vytváření desek plošných spojů, nebo průmyslový designér, který se snaží začlenit PCB do vaší práce, Autodesk Eagle je komplexní a dostupné end-to-end řešení.

Začněte návrhem elektro schématu, vkládejte elektro komponenty a další funkční prvky. Vytvářejte tak jednoduché i složité obvody. Využít můžete obsáhlé knihovny elektronických součástek nebo si připravit zcela vlastní.

Fusion 360 CAM obrabeni
Fusion 360 CAM obrabeni

Skutečný 3D design desek plošných spojů

Jednotná platforma Autodesk Eagle společně s Fusion 360 umožňuje konstruktérům pracovat s návrhy ve skutečném 3D prostoru. Propojte Autodesk Eagle s editorem Fusion 360 3D PCB a provádějte změny, jako je přesun 3D součásti nebo změna tvaru desky a rozšíření rozložení PCB a mechanické konstrukce. Běžně sdílený datový soubor Fusion 360 umožňuje pokročilou analýzu a simulaci skutečných vlastností 3D desek plošných spojů.

V reálnem čase tak můžete propojit 2D návrh elektroniky se skutečným 3D modelem Autodesk Eagle součástky nebo CAD výrobku. Zjistit kolize, provádět simulace a spoustu dalšího.

Komplexní ECAD MCAD propojení CAD modelu a elektro návrhu

Žádný designér by se v návrhu svého výrobku neměl omezovat starými metodami, jako jsou výměna souborů nebo integrace třetích stran. Autodesk Eagle společně s Fusion 360 je založen na jedné běžné cloudové platformě, jednom společném návrhovém prostředí ECAD MCAD, jednom společném systému pro správu návrhů a jedné společné datové sadě návrhů bez nutnosti výměny souborů, exportu nebo integrace třetích stran.

Fusion 360 CAM obrabeni
Fusion 360 CAM obrabeni

Pro kutily a studenty zcela zdarma

Autodesk Eagle je zcela zdarma pro kutily a nadšence, kteří si chtějí návrh PCB vyzkoušet anebo vytvořit elektro návrh pro své domácí potřeby. Omezení pro kutily je následující:

Pro student a školy dokonce není ani žádné funkční omezení. Mohou využít plně všech nástrojů a funkcí, které Autodesk Eagle a propojení s Fusion 360 elektro návrhem nabízí.

Autodesk Eagle Premium součástí licence Fusion 360

Licence programu Autodesk Eagle Premium je zcela zdarma k plné licenci Fusion 360. Pokud si pořídíte licenci Fusion 360 na autorizovaném CAD eshopu, získáte automaticky i Eagle Premium. Ten můžete mít nainstalovaný oddělené jako samostatnou aplikaci anebo můžete využít i propojení s elektro návrhy v rámci Fusion 360 ECAD.

Fusion 360 CAM obrabeni
Fusion 360 CAM obrabeni

Aktivní a vášnivá česká online komunita

Existuje aktivní uživatelská česká komunita plná vášnivých uživatelů všech úrovní, kteří vám pomohou odpovídat na otázky a diskutovat o osvědčených postupech. K dispozici jsou vám také návody v češtině, články, manuály, videa a další spousta užitečných tipů a triků. Existují specializovaná fóra pro elektroniku, MCAD, CAM, výrobu a design, vždy se tedy máte kam obrátit a velká uživatelská komunita vám vždy ráda pomůže.

Česká technická podpora

Uživatelé s aktivní licencí mohou využít i české certifikované techniky Autodesk partnera – Adeon. K dispozici jsou vám jak na telefonu, emailu, tak i přes vzdálené připojení nebo v rámci helpdesk portálu. Ptát se můžete na jakékoliv problémy s elektro návrhem v Autodesk Eaglu anebo Fusion 360 ELCAD prostředí. Anebo i na jakékoliv další problémy s aktivací, instalací, modelováním apod. Naši technici vám rádi pomohou.

Fusion 360 CAM obrabeni
Fusion 360 CAM obrabeni

Eagle je dostupný pro Windows, Mac i Linux

Program Autodesk Eagle je k dispozici na všechny hlavní operační systémy. A to Windows, iOS MAC i Linux distribuci (včetně Fusion a Linuxu). Doprovodný program Fusion 360 na propojení návrhu s modelem je dostupný na Windows a MAC. Můžete tedy využít řadu kombinací a najít tu, která vyhovuje právě vám.

Autodesk Eagle operacni systemy

Autodesk Eagle dostupné verze licence

Program Autodesk Eagle byl nabízen ve třech verzích (Eagle Free, Eagle Standard, Eagle Premium). Stávajícím uživatelům verze Standard zůstala jejich zakoupená verze. Pro nové uživatele jsou dostupné verze dvě.

Fusion 360 CAM obrabeni
Fusion 360 CAM obrabeni

Autodesk Eagle ke stažení

Autodesk Eagle si můžete stáhnout zcela zdarma a vyzkoušet si jej tak před nákupem. V době psaní tohoto článku je nejaktuálnější verze Autodesk Eagle 9.6.2. Starší 7.7. verze Eagle již tedy není dostupná.

Fusion 360 logo

Pořiďte si licenci Autodesk Eeagle v rámci profesionální a přesto dostupné CAD/CAM aplikace Fusion 360. Aktuální cenu najdete na našem CAD eshopu.

Zjistit cenu Fusionu