Příprava výroby

/Příprava výroby

CAM Postprocesory

Aplikace obsahuje celou řadu připravených postprocesorů, aby jste mohli své obráběcí cesty rychle vyexportovat přímo pro váš stroj bez nutnosti cokoliv programovat. Podívejte se na celý seznam podporovaných strojů.

Výkresová dokumentace

Vytvořte ze svých modelů 2D výkresové pohledy. Dané rozměry jen vytáhnete z hotového výrobku. Kóty jsou samozřejmě aktualizovány jedním kliknutím, pokud se na modelu něco změnilo. Výkresy exportujte do DWG nebo třeba PDF.

Příprava 3D tisku

Připravte své modely na 3D tisk rovnou v jednom prostředí. Zkontrolujte Mesh síť, proveďte případné změny a exportujte model do STL nebo přímo do tiskárny za pomocí Print Studia do různých tiskáren jako Ultimaker, MakerBot, Dremel a dalších.

2.5-osé a 3-osé obrábění

Tyto operace jsou základem každého CAMu. Je to to z důvodu, že pomocí těchto operací dokážeme obrobit 90%. Toto obrábění ve Fusion 360 obsahuje nejen sadu základních operací ale také speciální inteligentní hrubovací operace a tak vylepšit časy obrábění.

Soustružení

Každý správný CAM by měl obsahovat i soustružnické operace. Proto zde najdete množství soustružnických operací, které samozřejmě lze vhodně kombinovat s frézařskými operacemi. To v případě velmi oblíbených frézařsko-soustružnických centrech.

X