Podpora programu Fusion 360

Každý software není jenom o tom, co umí, ale především i o lidech. Tomu věříme u nás ve společnosti a toho se držíme. U nás se tedy vždy máte na koho obrátit. Nekomunikujete s žádnou anonymní technickou podporou, kde se o vás pokaždé stará někdo jiný a nezná vaši řešenou historii.

Každému našemu klientovi nabízíme individuální přístup, na kterém si dáváme záležet. Jsme tady od toho, abychom vám pomáhali. Pokud si Fusion 360 zakoupíte na eshopu, pak od nás automaticky máte plnou podporu, přístup do znalostní báze a kontakt na technika, který se vám bude věnovat, pokud vznikne technický problém.

Pokud máte studentskou licenci, pak vám rádi pomůžeme v poradně nebo na specializovaném blogu k programu Fusion. Také můžete využít rad v naší Facebook skupině Fusion 360 uživatelů.

Fusion poradna

S námi nejste na svůj obchod nikdy sami. Spojit se s námi můžete na technické podpoře, ale třeba i v naší Fusion poradně, kde s našimi klienty komunikujeme online a kde si i oni mezi sebou radí. Ještě nejste členem poradny?

Přejít do poradny

Helpdesk / Znalostní báze

Každý zákazník má u nás možnost využívat systému znalostní báze v helpdesku. Můžete tedy listovat databází mezi stovkami již vyřešených a dobře zdokumentovaných technických problémů. Nebo pokud nenaleznete potřebnou odpověď tak můžete svůj dotaz zadat přímo.

Přejít na aplikaci Helpdesk

Vzdálená pomoc

Někdy je u složitějších technických problémů zapotřebí vzdálené připojení specialisty a zpřístupnit tak plochu vašeho počítače. Pro tento typ servisních zásahů používáme aplikaci TeamViewer, která se nám právě velmi osvědčila a je velmi jednoduchá na ovládání i pro uživatele. Jednoduše stačí stáhnout tuto aplikaci z našich stránek a našemu technikovi nadiktujte své identifikační údaje, které vám aplikace zobrazí (ID a heslo). Až po té se náš technik bude moci připojit a vyřešit váš technický problém.

Přejít na vzdálenou pomoc

Školení

Pravidelně nabízíme a zajišťujeme odborné školení nejen k programu Fusion. Výuku provádějí odborníci s jak pedagogickými znalostmi tak i zkušenostmi z praxe. Daná školení provádíme pro veřejnost na našich pobočkách, tak i po domluvě konkrétně ve firmách školení na míru.

Termíny školení Fusion 360

Kontakty

Pište na e-mail fusion@fusion360.cz, případně využíjte online chat vpravo dole na stránce.

Kde nás můžete potkat?

Brno
Tyršova 44
612 00 Brno
tel.: 541 218 686
brno@adeon.cz

Ostrava
Havlíčkovo nábř. 38
702 00 Ostrava
tel.: 558 273 502
ostrava@adeon.cz

Pardubice
Bělehradská 582
530 09 Pardubice
tel.: 468 008 588
pardubice@adeon.cz

Praha
U Továren 256/14
102 00 Praha 10
tel.: 296 365 514
praha@adeon.cz

Zlín
Klabalská I 97
760 01 Zlín
tel.: 541 218 686
zlin@adeon.cz